GİZLİLİK İLKELERİ

Eğer CEMSANPAZARLAMA.COM tarafından, bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen CEMSANPAZARLAMA.COM ile temasa geçiniz. 

Bilgi Toplama ve Kullanma
CEMSANPAZARLAMA.COM, internet sitelerinin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. CEMSANPAZARLAMA.COM internet sitelerinde toplanan tüm bilginin tek sahibidir. CEMSANPAZARLAMA.COM internet sitelerinde toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

Kayıt
Bu internet sitelerine üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan şahsına veya şirketine ait iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) ile şirket profili ve ürünleri hakkında bilgi vermesi istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.

Ticari Bilgi Yayınlama
Kullanıcının internet sitelerine bıraktığı ticari talep, şirket haberi, ürün bilgileri vb. bilgiler, internet sitelerinin tüm kullanıcılarına açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

Bilgileri Güncelleme
Kullanıcı, üyeler alanında yer alan linkler yoluyla dilediği zaman internet sitelerinde bulunan, kendisiyle ilgili bilgileri silebilir, değiştirebilir. Üyeliğin iptali için mutlaka, info@cemsanpazarlama.com adresine e-mail gönderilmelidir.

Bilgiyi Paylaşma
Kullanıcılara ait demografik bilgiler, internet sitelerinin reklam verenleriyle paylaşılabilir, Bu paylaşım, kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez. CEMSANPAZARLAMA.COM, internet siteleri kullanıcılarına herhangi bir hizmeti (ödeme alt yapısı vb) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde, o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında başka bir amaçla kullanamaz.

Log Dosyaları
İnternet sitelerinin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla, IP adreslerini kullanır. IP adresleri, kullanıcıların kimliğini tespit etme imkânı vermez.

Linkler
CEMSANPAZARLAMA.COM, internet sitelerinden başka sitelere linkler verebilir. CEMSANPAZARLAMA.COM internet sitelerinden, link verilen diğer internet sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından CEMSANPAZARLAMA.COM sorumlu değildir.

Yarışma ve Anketler
Zaman zaman kullanıcılardan CEMSANPAZARLAMA.COM anket, yarışma ve çekilişler için bilgi ister. Bu anket ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır. Kullanıcı bilgi verip vermemeye kendisi karar verir. İstenen bilgi, iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. İletişim bilgileri kazananlara kazandığını bildirmek ve ödül vermek için kullanılır. Anket soruları, internet sitelerinin kullanımını izlemek ve internet sitelerinden duyulan memnuniyeti ölçmek için kullanılır.

Sipariş
Sipariş formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı, iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve finansal bilgilerini (kredi kartı no, bitiş tarihi gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer, ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa, bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır.
  
Güvenlik
CEMSANPAZARLAMA.COM kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem almıştır. Kullanıcı, CEMSANPAZARLAMA.COM internet siteleri aracılığıyla, kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir. Sipariş formu gibi güvenli bir sayfadayken browser kilitlenir.