Heyecanımızdan besleniyoruz...

Hakkımızda

Cemsan Pazarlama, 1984 yılında Trabzon’da ani su ısıtıcısı üretimine başlayan Cemsan Elektrikli Cihazlar firmasında uzun yıllar Ege ve Akdeniz Bölge yöneticiliği yapan Adem Öztürk tarafından 2011 yılında kuruldu.

Cemsan kuruluşundan itibaren Veito ve Cemsan markalı ani su ısıtıcıları ve karbon infrared ortam ısıtıcılarının Ege ve Akdeniz bölgelerindeki tek yetkili distribütörüdür. Karbon infrared ısıtıcılarını Türkiye’de ilk kez üreten Veito, güvenlik ve verimlilik odaklı ARGE faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Alanında yeniliklerin öncüsü Veito, müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek için var gücüyle çalışmaktadır. Yine Türkiye’de ilk defa monofaze ve trifaze merkezi sistem ani su ısıtıcıları Veito tarafından geliştirilmiştir. Bu alanda, Veito markası Türkiye’deki birçok konut projesinde aranılan ürün olmaya başlamıştır.

2017’den itibaren İklimSA ile iş ortaklığı yapan Cemsan, İklimSA Tronic markalı split klimaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. İklimSA kalitesi ve servis ağının yaygınlığı, Tronic markasının bilinirliğine her geçen gün katkı sağlamaktadır. Son kullanıcı odaklı satış faaliyetlerimize ek olarak, VRF klima sistemleri alanında proje kanalı satış ekibimizi genişleterek kurumsal pazarda da etkinliğimizi artırma hedefindeyiz. Toplu konut projeleri, banka, hastane ve okul gibi proje yönetimi gerektiren mekanlar için profesyonel klima çözümleri sunuyoruz.

Faaliyet bölgemiz içerisinde geleneksel dağıtım kanalındaki tecrübemizden güç alarak, 500 noktaya ulaşan aktif bayi ağımızı yeni ürün gruplarıyla desteklemek için ürün geliştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu bağlamda, kişisel bakım, küçük ev aletleri, beyaz eşya ve son olarak klima ürün grupları portföyümüze eklendi.

Heyecanımızdan besleniyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmaya devam edecek.